معلومات برای کارفرما

  1. Home
  2. معلومات برای کارفرما

وبسایت تلاش پرو چه نوع وبسایتی است و هدف آن چیست؟

وبسایت تلاش پرو برای رشد استعداد های کاری به سطح جهانی ایجاد شده و پل ارتباط میان کارمند و کارفرما است. در این وبسایت کارفرمایان به دنبال بهترین استعداد های کاری به منظور پیشبرد امور کاری شان هستند. شما می توانید شغلی که به کارمند دلخواه تان ضرورت دارید را  درج وبسایت تلاش پرو کنید و با کارمند جدید تان آنلاین کار کنید.

کارفرمایان و کسانی که در هر بخش به کارمند نیاز داشته باشند  در صدد پیدا کردن استعداد هایی  هستند که توسط آنها بتوانند به اهداف کاری شان برسند.

برایتان مثال میدهم : یک شرکت ساختمانی نیاز به انجینیر ماهر برای طراحی نقشه دارد ˓ پروژه کاری خود را با تمام مشخصات و دستمزد آن در وبسایت ثبت می کند ˓ که تعدادی زیادی از کارمندان آن بست را اپلای می کنند ˓ مسئول آن شرکت از میان افرادی که اپلای کردند بهترین آن را انتخاب می کند و کار را با وی آغاز می کند.

کارمندان می توانند  بست های مورد نیاز خود را از طریق وبسایت تلاش پرو جستجو کنند و اپلای کنند.  در صورت توافق کارفرما و کارمند و رضایت کارفرما از کارکرد کارمند˓  دستمزدی  را که کارفرما در وبسایت تلاش پرو ضبط کرده  این وبسایت  به حساب بانکی کارمند واریز خواهد کرد.

وبسایت تلاش پرو برای کارفرمایانی که در سایر نقاط جهان و یا مقیم افغانستان هستند چه خدماتی ارائه می کند؟

وبسایت تلاش پرو همواره در تلاش این است که بهترین استعداد های کاری را به کارفرمایان سراسر جهان وصل بسازد ˓ تا از یک سو کارفرما به هدف کاری خویش برسد و از طرف دیگر کارمند بتواند کسب شغل و درامد کند. وبسایت تلاش پرو  یک وبسایت جهانی است و از کارفرمایانی که خارج از افغانستان در این وبسایت  و به هدف کاری برسند ، به طور فیصدی کمیشن اخذ می کند.

برایتان مثال میدهم : اگر یک کارفرما در کشور ایران مسئول بخش طراحی باشد و به یک لوگو ضرورت داشته باشد و کارمند از افغانستان با وی همکار شود این وبسایت از آن کارفرما بطور فیصدی کمیشن اخذ می کند. اما‌ چون هدف اصلی این وبسایت خدمت برای مردم افغانستان است اگر کارفرما با کارمند در افغانستان با هم به توافق کاری برسند وبسایت تلاش پرو هیچ نوع هزینه و کمیشن از هموطنان ما اخذ نمی کند.

بطور مثال : اگر یک شخص از ولایت هرات برای فرزاندان اش استاد آنلاین ضرورت داشته باشد و بتواند استاد آنلاین را از این وبسایت از ولایت کابل پیدا کند وبسایت هیچ گونه کمیشن از  کارمند و کارفرما اخذ نمی کند. وبسایت تلاش پرو بهترین استعداد های کاری همچون ( دیزاینر˓ استاد˓ نقاش˓ نویسنده˓ انجنیر˓ طراح˓ حسابدار˓ و غیره ) را به کارفرمایان داخل کشور و بیرون از کشور وصل می سازد.

چگونه وارد وبسایت شوم و به فرد مورد نیاز وصل شوم  تا کارمند مورد علاقه ام را پیدا کنم و تلاش پرو برای من چه کمکی خواهد کرد ؟

ابتدا به آدرس تلاش پرو وارد شوید ، زمانی که شما به کار‌مند به منظور پیشبرد کار نیاز دارید برای تان اکونت جدید ایجاد کنید .برای ورود به اکونت جدید تان در وبسایت دو گزینه را می بینید 1:کارفرما  2:کارمند

 چون گزینه اول برای کسانی است که به دنبال کار هستند. شما از گزینه دوم  وارد شوید چون به دنبال کارمند مورد نیاز هستید. بست کاری و یا پروژه کاری تان را با تمام مسئولیت های آن ثبت وبسایت کنید.

برایتان مثال میدهم: اگر به معلم  ضرورت دارید˓ تایم کاری و دستمزد آن را نیز باید ثبت کنید. کارمندان این بست کاری شما را اپلای می کنند و یا برای شما پیام می گذارند ˓ شما می توانید وارد پروفایل آنها شده و کارمند دلخواه تان را انتخاب کنید و با آن شخص شروع به کار کنید.

آیا وبسایت تلاش پرومکان امن و اطمینانی برای من خواهد بود ؟

بلی! وبسایت تلاش پرو یک وبسایت استندرد و جهانی است که ثبت و راجستر شده کشور استرالیا است و جواز رسمی از کشور استرالیا دارد.

در صورتیکه با کارمند به توافق برسم آیا پولی که در وبسایت تلاش پرو ضبط کرده ام به کارمند داده خواهد شد یا خیر ؟

بلی! اگرازعملکرد کارمند رضایت داشتید و به هدف  پروژه کاری تان رسیدید وبسایت تلاش پرو دستمزدی را که در وبسایت ضبط کرده اید ˓ را به  حساب بانکی آن کارمند  واریز می کند و این می تواند امن ترین طریقه پرداخت دستمزد برای کارمند باشد.

البته نظر به شرایط فعلی افغانستان اگر کارفرما بیرون از افغانستان با کارمند در داخل افغانستان به توافق کاری برسد می تواند به هر طریق که خواسته باشد دستمزد کارمند را برایش بفرستد و این گزینه فقط برای کسانی است که با کارمند مورد نیاز شان در افغانستان همکاری داشته باشند. اگر کارمند شما حساب بانکی نداشت˓ وبسایت پول را در صرافی برایش حواله می کند. البته نظر به قراردادی که کارمند با کارفرما دارد می تواند دستمزد دریافت کند .

برایتان مثال میدهم: پروژه کاری می تواند بصورت یکبار باشد ˓ ساعت وار باشد ˓ یک روز در میان باشد ˓ هفته وار باشد ویا ماهوار باشد. کارفرما می تواند نظر به توافق جانبین با کارمند دستمزد اش را ضبط وبسایت کند و بعد از رضایت کارفرما از کارکرد کارمند وبسایت تلاش پرو پولی را که کارفرما در آن ضبط کرده را به حساب کارمند واریز می کند.

اگر کارمند و کارفرما بیرون از افغانستان به توافق برسند˓ وبسایت به صورت فیصدی از آنها سرویس فیس اخذ خواهد کرد. اما اگر طرفین  مقیم در کشور افغانستان  باشند وبسایت تلاش پرو هیچ گونه سرویس فیس از طرفین اخذ نمی کند ˓ چون  این وبسایت در تلاش خدمت و همکاری و ایجاد زمینه کاری برای هموطنان عزیز ما  می باشد.

اگر کارفرما با کارمند در بیرون از افغانستان به توافق برسد بلی سرویس فیس اخذ خواهد کرد. اما اگر کارفرما در هر نقطه دنیا که باشد و برای یک کارمند در داخل افغانستان وصل شود و همکار شود وبسایت تلاش پرو هیچ گونه سرویس فیس از کار فرما اخذ نخواهد کرد.

آیا وبسایت تلاش پرو از کارفرما بخاطر پست کردن شغل سرویس فیس اخذ خواهد کرد؟

اگر کارفرما با کارمند در بیرون از افغانستان به توافق برسد بلی سرویس فیس اخذ خواهد کرد. اما اگر کارفرما در هر نقطه دنیا که باشد و برای یک کارمند در داخل افغانستان وصل شود و همکار شود وبسایت تلاش پرو هیچ گونه سرویس فیس از کار فرما اخذ نخواهد کرد.

آیا خود وبسایت تلاش پرو تیم مسلکی وفنی دارد که سایر کارمندان ماهر را برایم معرفی کند و کارکرد کارمند جذب شده را چک ونظارت کند و برایم گزارش بدهد؟

بلی!

وبسایت تلاش پرو تیم مسلکی و فنی دارد که ساعت وار از 20الی40$ سرویس فیس اخذ می کنند تا کار های شما را مدیریت کنند و از نحوه کارکرد کارمند جدیدی که استخدام کردید برایتان گزارش ارائه کنند.

و اما اگر شما از داخل افغانستان کارمند جذب کنید و بخاطر نظارت و بررسی نیازمند یک فرد از تیم ما جهت رهنمایی و بررسی باشید تیم کاری ما رایگان با شما همکاری خواهد کرد.

نوت: وبسایت تلاش پرو مکان امن و اطمینانی برای شما خواهد بود ، و این را زمانی خواهید فهمید که تجربهء استفاده از این وبسایت را حاصل کنید .

در صورت بروز هر نوع مشکل و یا پاسخ به سوالات شما

همکاران بخش فنی ما بطور ۲۴ ساعته در دسترس هستند تا به سوالات شما پاسخ دهند ، شما میتوانید از اکونت تلاش پرو تان به ادمین های وبسایت پیام بگذارید و سوال تان را ارائه کنید و یا به صفحه فیسبوک تلاش پرو پیام بدهید و سوال تان را بپرسید .

وبسایت تلاش پرو بهترین مکان برای رشد استعداد های کاری به سطح جهانی و پل ارتباط میان کارمند و کارفرما است.