معلومات برای کارمند

  1. Home
  2. معلومات برای کارمند

وبسایت تلاش پرو چه نوع وبسایتی است و هدف آن چیست؟

وبسایت تلاش پرو برای رشد استعداد های کاری به سطح جهانی ایجاد شده و پل ارتباط میان کارمند و کارفرما است. در این وبسایت شما می توانید شغل دلخواه تان را نظر به رشته تان پیدا کنید و آنلاین کار کنید. کارفرمایان و کسانی که در هر بخش به کارمند نیاز داشته باشند نیز در صدد پیدا کردن استعداد هایی  هستند که توسط آنها بتوانند به اهداف کاری شان برسند

 برایتان مثال میدهم: اگرشما در بخش گرافیک دیزاین مهارت دارید ، مهارت ها و سوابق کاری و سطح تحصیلات تان را در این وبسایت ثبت می کنید ، و کسی که به گرافیک دیزاینر ضرورت داشته باشد و در هر نقطه دنیا که باشد ، شما می توانید آن بست را از طریق وبسایت جستجو کنید و اپلای کنید

کارفرما میان چندین شخصی که اپلای کرده بهترین فرد را انتخاب می کند در صورت توافق شما میتوانید با آنها کار کنید و اگر از کارکرد شما رضایت داشتند پولی را که در وبسایت تلاش پرو ضبط کرده اند این وبسایت  به حساب بانکی شما واریز می کند.

وبسایت تلاش پرو برای کسانی که در افغانستان زندگی می کنند و در جستجوی کار هستند چه برنامه ای دارد ؟

بنیان گذاران این وبسایت افغانان خود ما مقیم در کشور استرالیا هستند ، و هدف شان از تاسیس این وبسایت فراهم کردن زمینه کاری برای هموطنان ما است. طوری که شما از وضعیت ناگوار اقتصادی و نبود کار باخبر هستید این وبسایت می تواند شما را به مشهور ترین کمپنی های دنیا و سکتور های خصوصی و کارفرمایان سراسر جهان وصل بسازد ، تا آنلاین و در خانه با آنها کار کنید و کسب درآمد کنید مخصوصا بانوان عزیز که بتوانند با کسب درامد از این وبسایت حامی خود و فامیل خود باشند

 برایتان مثال میدهم: یک دختر خانم  در بخش تعلیمات اسلامی تحصیل کرده و علاقه مند به تدریس است از طریق وبسایت ما میتواند به هر نقطه از جهان که یک خانواده برای فرزندان اش به استاد آنلاین از طبقه اناث ضرورت داشته باشد وصل شود و کسب درامد کند. به مانند این به هر آن شغلی که  مهارت دارید  از طریق وبسایتتلاش پرو  شغل دلخواه تان را جستجو کنید، پیشنهاد بدهید و در صورت توافق با کارفرما کسب درامد کنید.

 آیا وبسایت تلاش پرو از افغانانی که در وبسایت برای خود اکانت ایجاد می کنند و اگر شغل دریافت کنند هزینه و کمیشن اخذ میکند یا خیر ؟

وبسایت تلاش پرو چون یک وبسایت جهانی است از کسانی که خارج از افغانستان در این وبسایت حساب باز کنند و به هدف کاری برسند ، بطور فیصدی کمیشن اخذ می کند. نظر به شرایط ناگوار اقتصادی اگر کارفرمایان خارجی با کارمندان در افغانستان به توافق کاری برسند وبسایت  تلاش پرو هیچ گونه سرویس فیس از کارفرمای خارجی نیز اخذ نمی کند

برایتان مثال میدهم: یک شرکت استرالیایی اگر به کارمند نیاز داشته باشد اگر کارمند از افغانستان با وی به توافق کاری برسد وبسایت تلاش پرو هیچ نوع سرویس فیس از آن شرکت استرالیایی اخذ نمی کند. و اما اگر آن شرکت استرالیایی با کارمندان سایر کشور ها به توافق کاری برسد وبسایت تلاش پرو از آن شرکت سرویس فیس اخذ خواهد کرد.

چگونه وارد وبسایت شوم و در جستجوی کار باشم و تلاش پرو برای من چه کمکی خواهد کرد ؟

ابتدا به سایت وارد شوید ، زمانی که شما به کار‌ نیاز دارید برای تان اکونت جدید ایجاد کنید

برای ورود به اکونت جدید تان در وبسایت دو گزینه را می بینید. 1 کارفرما  : 2 کارمند

چون شما به دنبال کار هستید گزینه اول را انتخاب کرده وارد اکونت خود شوید.

. سپس قدم به قدم خودتان را معرفی کنید ، سطح تحصیل ، سوابق کاری هر نوع اسناد تحصیلی و تجربه کاری تان را اپلود کنید و مهارت های کاری تان را نیز درج  کنید.

دقیق همانند اپلای کردن یک فورم کاری آنلاین . بعدا گزینه ذخیرهرا کلیک کنید تا معلومات شما در وبسایت تلاش پرو  و اکونت خود تان ثبت گردد . سپس میتوانید هر نوع شغل دلخواه تان را در وبسایت جستجو نموده وآنلاین کار نمائید.

برایتان مثال میدهم: شخصی برای شرکت خود به یک لوگو ضرورت دارد شما نظر به مهارت تان که همانا لوگو ساختن است میتوانید آن بست را اپلای کرده و یک نمونه کاری تان را بفرستید. کارفرما شاید از میان ده ها کارمند بهترین آن را برای طراحی لوگو انتخاب کند و با آن شخص از طریق وبسایت ما ارتباط برقرار نموده همکار باشند.

چگونه می توانم بعد از ختم پروژه کاری و در صورت رضایت کارفرما دستمزد ام را دریافت کنم ؟

کارفرمایان ابتدا دستمزد تان نظر به توافق که با آنها دارید در وبسایت تلاش پرو و پروفایل شما ثبت می کنند، که بعد از ختم پروژه کار توسط کارمند و رضایت کارفرما دستمزد به حساب کارمند توسط وبسایت واریز می گردد.

. با این مثال ها بیشترخواهید فهمید  توافق جانبین می تواند به گونه های مختلف باشد   

ساعت وار ، فقط یک پروژه کاری با مشخص شدن زمان کاری آن  ، هفته وار ماهوار.

اگر حساب بانکی دارد می توانید بعد از ختم کار در صورت رضایت کارفرما هر آن وقتی که خواسته باشید می توانید دستمزد تان را از وبسایت  تلاش پرو دریافت کنید.

و اگر حساب بانکی  ندارید وبسایت تلاش پرو نظر  به شرایط فعلی افغانستان پول و یا دستمزد تان را هر سه هفته بعد یکبار در صرافی های داخل شهر حواله می کند و شما می توانید از آن مستفید شوید.

آیا وبسایت تلاش پرو مکان امن و اطمینانی برای من خواهد بود ؟

بلی! وبسایت تلاش پرو یک وبسایت استندرد و جهانی است که ثبت و راجستر شده کشور استرالیا است و جواز رسمی از کشور استرالیا دارد. در صورت بروز هر نوع مشکل و یا پاسخ به سوالات شما همکاران بخش فنی ما بطور ۲۴ ساعته در دسترس هستند تا به سوالات شما پاسخ دهند

شما میتوانید از اکونت تلاش پرو تان به ادمین های وبسایت پیام بگذارید و سوال تان را ارائه کنید و یا به صفحه فیسبوک تلاش پرو پیام بدهید و سوال تان را بپرسید .

وبسایت تلاش پرو بهترین مکان برای رشد استعداد های کاری به سطح جهانی و پل ارتباط میان کارمند و کارفرما است